Od marca 2010 roku wzrośnie zasiłek pielęgnacyjny

autor: Michalina Topolewska01.06.2009, 03:00; Aktualizacja: 14.03.2010, 14:07
  • Wyślij
  • Drukuj

Dodatek pielęgnacyjny będzie weryfikowany co trzy lata wspólnie ze świadczeniami rodzinnymi.

reklama



reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję


reklama


  • Wyślij
  • Drukuj
Źródło:GP

reklama

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Komentarze: 261

  • 141: młoda z IP: 89.229.206.* (2010-03-19 18:29)

    Właśnie dostałam zasiłek pielęgnacyjny,całe 153 zł, a ponoc miał byc wyższy 1 marca!

  • 142: 23latka z IP: 80.94.16.* (2010-03-19 17:20)

    dzis przyszedl zasilek za marzec w wysokosci 153zl ;( znow bedzie trzeba na leki pozyczyc

  • 143: matka chorego 20-latka z IP: 93.105.183.* (2010-03-19 10:47)

    he,he.Właśnie listonosz przyniósł zasiłek pielęgnacyjny...Jest marzec 2010 rok.Świadczenie nie zmieniło się.Nadal jest kwota 153 złotych.
    ZUS górą!!!

  • 144: mama dziecka z MPD z IP: 83.9.66.* (2010-03-19 09:48)

    Tradycji stało sie zadość PIELĘGNACYJNY BEZ ZMIAN a ile już lat jest 153,- zł?
    Gdybym nie pobierała w zakładzie pracy zas. piel. na dziecko do końca obowiązywania przepisów, ale wystąpiła z wnioskiem o jego wypłatę przy rencie socjalnej przez ZUS, juz od dawna miałabym wyższą kwotę-taką jak wypłaca ZUS. Niestety na koniec mogłam tylko złożyc wniosek w MOPR i tak jak inni w MOPR nie mamy walortyzacji tego świadczenia. RÓWNOUPRAWNIENIE osób niepełnosprawnych? Ten z ZUS ma 20,- więcej!

  • 145: TOMEK z IP: 83.8.40.* (2010-03-18 15:24)

    PRAWDA DALEJ JEST ILE JEST CZYLI 153 A PISALI 173 ZŁ MAM DZIECKO HORE A WSZYSTKO IDZIE W GURE A JESZCZE TAKA ŚCIEMA WERFIKACIA CO 3 LATA CO ROKU POWINA BYĆ TAK JAK W GURE CENY IDOŁ

  • 146: irena z IP: 87.204.37.* (2010-03-17 20:52)

    witam mam 31-lat od 22lat jestem na rencie z tytułu całkowitej niezdolności do pracy .Przerażające jest to jak traktuje sie takie osoby jak ja w państwie gdzie ci co maja zdrowie kpią sobie i obiecują lepszy byt i lepsze życie co oni mogą wiedzieć siedzą na cieplych posadkach łamią przepisy i bawia sie ,ponieważ nie martwią sie o dalsze jutro i co bedą musieli zrobić gdy braknie im na lek .wstyd mi za to jakich mamy przedstawicieli bo dlanich ludzie tacy jak ja tak naprawde nie znacza nic!!!

  • 147: michał z IP: 89.238.22.* (2010-03-17 19:42)

    gdzie te 173 zl zasiłku pilegnacyjnego? jak na razie to w marcu wyplacili 153 zł, ciekawe gdzie ta podwyżka ??? mam nadzieję,że spłacą ...

  • 148: Kazimierz dziadzio z IP: 188.33.95.* (2010-03-17 16:17)

    Brawo panowie - od teo wielkiego Trybunalu .Zabierzcie dodatki pielegnacyjne malzonkom obloznie chorym i dajcie skierowanie do Lodzi na dawke pawulonu dla tych dzikich malzonkow i do dziury ich budrzetowej wpakujcie - bedzie okej.Ja bede pierwszym ochotnikiem - koncze dopiero 83 lat - 2 ga grupa - na czysto 1096 zl bez dodatk. pielegnac. zona 80 llat obloznie chora od 5lat w lozku pielegniarz - dziki malzonek- kochani polacy - moje haslo = Hej dziki - / narodzie /-opuszczajcie lasy i bory -idzcie na wybory- wybierzmy prezydenciucha - Mirka tego od sportu - zucha a Pana Tuska na prezydenta UEFA - od pileczki . Panie premierze spelnilo sie pana zyczenie - w Irland nedza sie zrobila a w naszej Kochanej nie dzikiej ojczyznie = raj.

  • 149: Matka z IP: 87.205.195.* (2010-03-17 16:14)

    No i gdzie ta podwyżka !!! WSTYD !!!

  • 150: baszka z IP: 80.54.235.* (2010-03-16 07:44)

    proces zbiorowy by im sie przydal napewno bysmy wygrali Panie Tusk1dobral sie pan z ta Fedak

Dowiedz się więcej

Prawo na co dzień

Galerie