Od marca 2010 roku wzrośnie zasiłek pielęgnacyjny

autor: Michalina Topolewska01.06.2009, 03:00; Aktualizacja: 14.03.2010, 14:07
  • Wyślij
  • Drukuj

Dodatek pielęgnacyjny będzie weryfikowany co trzy lata wspólnie ze świadczeniami rodzinnymi.








  • Wyślij
  • Drukuj
Źródło:GP
czytaj więcej w e-DGPczytaj więcej w e-DGP

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Komentarze: 261

  • 141: ela z IP: 83.6.2.* (2010-03-27 08:52)

    moje niepełnosprawne dziecko ma rentę socjalną i zasiłek pielęgnacyjny z gminy od 10 lat nie było podwyżki zasiłku.Może ktoś poda kwotę ile kosztuje utrzymanie i opieka w placówce państwowej

  • 142: Alicja z Bydgoszczy z IP: 89.73.16.* (2010-03-27 13:08)

    Zasiłek pielęgnacyjny. Co z zasiłkiem pielęgnacyjnym. Zostaliśmy oszukani. Od 1 marca miał być zrównany z dodatkiem pielęgnacyjnym i miał wynosić 173,10 zł.
    Dodatek pielęgnacyjny wynosi obecnie 180 zł. Czy nasza niepełnosprawność jest inna?

  • 143: DZIBI z IP: 80.51.183.* (2010-03-27 13:36)

    ...i wszyscy klamia!!! politycy klamia ale tez i media w tym tez gazeta prawna!!! ---mamy marzec i co...?! zasilek pielegnacyjny wcale nie zostal podwyzszony!!! nadal kwota zasilku jest taka sama!!! ---jezeli gazeta prawna uwaza sie za wiarygodna to powinna "cos" z tym zrobic...!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH KLAMCOW!!!

  • 144: baszka z IP: 80.54.235.* (2010-03-27 14:58)

    po co pisac itak nas maja gdzies ...w zusie pdniesli a nam pokazali gdzie jest nasze miejsce Ja z tych 153 zl musze oddac bo jestem rodzina zastepcza otrzymuje na czesciowe pokrycie utrzymanie dziecka a placowka 3000 tysiace reka swierzbi! !!!

  • 145: kiki z IP: 213.238.82.* (2010-03-27 23:19)

    a czemu zus wypłaca pilęgnacyjny 181,10 a w MOPS wypłaca 153zł jaka tu polityka sprawiedliwości !!!

  • 146: kiki z IP: 213.238.82.* (2010-03-27 23:23)

    Ja też płacę za leki też jestem niepełnosprawna i dawno niebyło podniesienia zasiłku pilęgnacyjnego a ogłaszali że podniosą zwykli kłamcy w tym kraju :P!!!

  • 147: aniaaaa z IP: 88.135.171.* (2010-03-29 09:33)

    Troche niesprawiedliwe jest to że zasiłki dawane z Zus-u są podwyższone a ten który ja dostaje z gminy nie :/ i dalej będe mieć tylko 153 zł miesięcznie... czy mój zasiłek kiedykolwiek wzrośnie o te 10 zł ???

  • 148: niepełnosprawny z IP: 83.18.122.* (2010-03-29 19:48)

    Jak zwykle robi sie ludzi za wariatów .Tak najlepiej ,jak nie było podwyżki zasiłku pielęgnacyjnego tak nie ma .Wczesniej zastawiano się dziurą budżetową.Ciekawe czym tym razem.ZUS podwyższył dodatki pielęgnacyjne i w chwili obecnej jest ok 30 zł różnicy.Czyzby niepelnosprawni mieli inne zoładki od rencistów???

  • 149: Iga z IP: 88.156.174.* (2010-03-29 21:26)

    jak można nas tak oszukać bez słowa przepraszam

  • 150: niepełnosprawny z IP: 83.29.76.* (2010-03-30 09:57)

    Gdzie jest ta podwyżka? Renciści z ZUS otrzymali a niepełnosprawni nie ,ewidentne nabijanie ludzi w butelkę.

Dowiedz się więcej

Prawo na co dzień

Galerie