Premier: PO rozmawia z PSL ws. reformy KRUS-u

29.04.2008, 16:50; Aktualizacja: 29.04.2008, 17:06

Premier Donald Tusk powiedział dziś, że PO prowadzi rozmowy z PSL w sprawie reformy Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS).

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Komentarze (6)

 • wyzyskiwany przedstawiciel miejskiego proletariatu(2008-04-30 19:26) Zgłoś naruszenie 00

  Wystarczy popatrzeć na zdjęcie tego I rolnika RP. Biedaczek, pewnie też płaci KRUS. Dość tej obłudy, z biedą na wsi.

  Odpowiedz
 • Czy RPO to olał(2008-04-30 11:30) Zgłoś naruszenie 00

  czy jako Trybun -służy Rządowi ,czy wycofał skargę konstytucyjną w tym temacie? Dlaczego nic w TRYBUNALE się nie dzieje w tej sprawie !

  Odpowiedz
 • Tadeuszn z Zabrza(2008-04-30 11:00) Zgłoś naruszenie 00

  Skladki na Zus czy KRUS powinny być na jednakowych zasadach.Tak samo powinno być ze skladką zdrowotną.Wtedy będzie normalnie i sprawiedliwie.
  Przecież nisko zarabiający w miescie placą proporcjonalnie do swoich dochodów skladki na ZUS i ubezpieczenie zdrowotne(emeryci też).Proporcjonalnie do swoich dochodów powinni też placić rolnicy.
  To,co jest teraz nie ma nic wspólnego z ekonomią.To czysta polityka!!!

  Odpowiedz
 • Cała Prawda...............(2008-04-30 10:06) Zgłoś naruszenie 00

  PASOŻYTY polityczno -KRUSowsko-społeczne celem zdobycia elektoratu wspierają niskie składki za lecznenie w KRUSie dla majętnych Rolników którymi są sami w większości i dlatego są wrogami urealnienia tychże składek.
  Dość waszego zakłamania -jeździcie na pielgrzymki i modlicie się o sprawiedliwość społeczną a bezczelnie leczycie się na koszt tych którzy płacą wysoki ZUS nierzadko pracujących w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach - -odbieracie im środki na leczenie i gdy po 30 latach pracy słyszą, że muszą się dodatkowo ubezpieczyć to ich krew .....Tak żyją PASOŻYTY którym Trybunał Konstytucyjny musi wyjaśnić (sprawę też wniósł RPO), że okradają resztę społeczeństwa bo inaczej nie potrafią zrozumieć.

  Odpowiedz
 • Dick Dastardly(2008-04-30 10:09) Zgłoś naruszenie 00

  Oby tylko znowu nie skończyło się na pustym gadaniu. Nie budzi wątpliwości, że odrębne ubezpieczenia społeczne rozlników na zasadach nieporównywalnie korzystniejszych niż reszta społeczeństwa to rażące naruszenie konstytucyjnej zasady równości wobec prawa. Nawiasem mówiąc, jest dla mnie niepojęte dlaczego aż do tej pory nie pojawiła się skarga konstytucyjna na przepisy regulujące ten chory stan rzeczy...

  Odpowiedz
 • Podczas rozbiorów Szlachta(2008-04-30 10:04) Zgłoś naruszenie 00

  też miała intencje ! tylko że łeb im trzeba było uciąć podczas rewolucji aby te intencje zrealizować.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane