Warunki uzyskania wcześniejszej emerytury zależą od daty urodzenia i płci wnioskodawcy

autor: Marek Opolski25.04.2008, 11:30; Aktualizacja: 25.04.2008, 11:32
  • Wyślij
  • Drukuj

Z wcześniejszej emerytury pracowniczej mogą skorzystać osoby urodzone przed 1 stycznia 1949 r. oraz kobiety urodzone w latach 1949-1953, jeśli nie ukończyły powszechnego wieku emerytalnego.

reklama



reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję


reklama


  • Wyślij
  • Drukuj
Źródło:GP

reklama

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Komentarze: 413

  • 211: D. z IP: 82.145.69.* (2008-05-08 09:19)

    no cóż praca lodziarza jest ciężka - a oni wciąż kręcą, kręcą i kręcą - i pewnie doczekają się prędzej czy później zmiany przy kołowrotku - bo któż to wytrzyma. Aby do wyborów panowie posłowie!

  • 212: maria z IP: 78.88.200.* (2008-05-08 09:10)

    Ja rownież uważam , że ten rząd - to chory rząd, powinnien być szybko wymieniony, bo sieje nieprawdę, mówi co innego, a robi co innego - jest fałszywy, obłudny, nie dba o sprawy nasze, polaków - Polski, najchętniej to by sprzedali wszystko, żeby sobie naładować konta. A wziąść się do roboty to ten rząd nie potrafi - widać to z jakośći rządzenia krajem, zamiast lepiej to coraz gorzej żyje się przeciętnemu Polakowi.Jestem emerytką po 37 latach pracy - to jest wegetacja.

  • 213: Ula z IP: 79.188.240.* (2008-05-08 07:38)

    Rząd Tuska jest naprawdę bardzo chory - czytam dzisiaj,że wszystkie szpitale i przychodnie mają być sprywatyzowane,a jego obietnice wyborcze to takie słowa "my nie będziemy prywatyzować szpitali.Rząd oszustw i kłamstw i to cała Polska dała się oszukać.Zobaczycie co ten Rząd Tuska jeszcze POlakom zgotuje.Głód,biedę i dużu ludzi będzie teraz umierać.Ludzie nie głosujcie już więcej na PO.

  • 214: Dorotka z IP: 83.8.211.* (2008-05-08 06:34)

    Polska to chory kraj!!! Prawo się zmienia w zależności od tego kto rządzi.
    Mam 54 lata, mam 35 lat okresów składkowych i nieskładkowych , moja koleżanka ma 55 lat i też 35 lat " stażu" / w tym 3 lata była na świadczeniu przedemerytalnym/ - ja nie mam prawa do niczego , ona idzie za trzy tygodnie na emeryturę. Co można innego powiedzieć? Ja jestem bez pracy, bo nikt nie chce mnie zatrudnić, zastanawiam się jak dalej żyć, co robić!!! Tragedia.......

  • 215: ezana 1954 z IP: 62.69.217.* (2008-05-07 22:34)

    do 198: uważny
    Masz rację. Jest to chęć rozmowy poprzez zaczepki. Inność zwraca na siebie uwagę i pewnie dlatego prowokuje wyrażając odmienne zdanie,

  • 216: uważny z IP: 217.173.184.* (2008-05-07 21:32)

    Ezana
    Prymitywne typy nie odróżniają nazwy szczeniaka od kociaka, ale umieją zasrać i zasrali cały niniejszy blog. Są to typy samotne, szukające towarzystwa wszędzie gdzie się da, bowiem w normalnym środowisku są odtrącani.
    Zawsze ich przemilczeć.

  • 217: ezana 1954 z IP: 62.69.217.* (2008-05-07 21:15)

    do 195: kot
    :-))

  • 218: adaś z IP: 77.91.9.* (2008-05-07 20:22)

    UWAŻNY !
    nie wierzysz reinkarnację ?

  • 219: kot z IP: 77.91.9.* (2008-05-07 20:21)

    EZANA 1954 !
    I znów pokazujesz swoją ignorancję ,tym razem zoologiczną.Jak powszechnie wiadomo kot nie ujada tylko miauczy. A Ty sprawiasz,że mamy do czynienia z kabaretowym zjawiskiem" kot czyli pies".
    A'propos "takiemu zasadzić...",to Ty nie bądż taka kopacz,bo obcy Tobie zrobi coś i staniesz w kolejce po becikowe.

  • 220: uważny z IP: 217.173.184.* (2008-05-07 20:18)

    adaś zamienił się pewnie w kota. Trzeba pamiętać ,że na typ ich choroby nie ma lekarstw. Postęp techniczny sprzyja rozwojowi tych chorób, potocznie mówi się też o zezwierzęceniu ludzi.

Dowiedz się więcej

Prawo na co dzień

Galerie