PSL: 500 plus dla seniora i strażaka

29.12.2017, 15:55; Aktualizacja: 29.12.2017, 16:14
Poseł PSL Paweł Bejda podczas konferencji prasowej podkreślił, że flagowym projektem partii na pierwsza połowę przyszłego roku jest wprowadzenie emerytury bez podatku.

Poseł PSL Paweł Bejda podczas konferencji prasowej podkreślił, że flagowym projektem partii na pierwsza połowę przyszłego roku jest wprowadzenie emerytury bez podatku.źródło: ShutterStock

Wprowadzenie emerytury bez podatku, 500 plus dla seniorów i pracowników ochotniczej straży pożarnej oraz likwidacja zmiany czasu - to główne propozycje legislacyjne Polskiego Stronnictwa Ludowego na pierwsze półrocze 2018 r. Posłowie PSL przedstawili w piątek plany ustawodawcze ugrupowania na przyszły rok.

Reklama


Reklama


Źródło:PAP

Polecane

Komentarze (7)

  • obiektywny(2017-12-29 17:47) Zgłoś naruszenie 470

    A dlaczego tego nie wprowadzili jak rządzili??????Teraz mieli by ogromne poparcie.A tak to mają bardzo znikomą szansę na przekroczenie progu wyborczego.

    Odpowiedz
  • Bert(2017-12-29 19:58) Zgłoś naruszenie 442

    PSL, co tak słabo, tak bez fantazji. Są jeszcze nauczyciele, pielęgniarki, hodowcy storczyków, łowcy motyli. Wszyscy oni czekają na 500+ od PSLu

    Odpowiedz
  • Voxveritas(2017-12-29 20:50) Zgłoś naruszenie 305

    ZSL ( banda posowieckich kombinatorów podszywająca się pod etos PSL) - a to oni jeszcze nie siedzą?

    Odpowiedz
  • xxx(2017-12-29 21:42) Zgłoś naruszenie 313

    PSL usiłuje odzyskać wiejski elektorat? Za poźno.

    Odpowiedz
  • A(2017-12-30 09:32) Zgłoś naruszenie 331

    Zgadzam się z propozycją PSL pod warunkiem, że projekt zostanie sfinansowany ze składek KRUS-u.

    Odpowiedz
  • partia która złamała konstytucję,poszargała dobre(2017-12-30 12:25) Zgłoś naruszenie 130

    imię pracownika,zasiewając niesprawiedliwość społeczną wobec robotników na korzyść rolników.Partia która obecnie rozdaje już bonusy w swoich firmach,czyli w większości ,w służbie zdrowia.Gdzie występuje kryzys szczególnie finansowy tylko dlatego aby im żyło się lepiej????Dość szargania !!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Szela(2017-12-30 13:09) Zgłoś naruszenie 95

    PSL - Parachłopi Socjotechnicy Lennicy.

    Odpowiedz