PFRON nie będzie dopłacał do zakupu samochodów

autor: Łukasz Guza20.01.2009, 03:00; Aktualizacja: 20.01.2009, 10:38
  • Wyślij
  • Drukuj

W tym roku Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych nie będzie przyjmował nowych wniosków o dofinansowanie do zakupu samochodów.








  • Wyślij
  • Drukuj
Źródło:GP

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Komentarze: 28

  • 21: kasia z IP: 87.239.77.* (2009-09-17 15:00)

    pracuję w zakładzie pracy chronionej ale już niedługo poniewaz praca jest bardzo ciężka jak dla kobiety o umiarkowanym stopniu niepełnosprawnym .ta ochrona to jest tylko dla właścicieli zakładu żeby nie musieli placic duzych wyplat i to jest dla nich ochrona . wykorzystuja ludzi chorych do robienia nadgodzin. za marne grosze. niemiło słyszeć komentarze ze chinczycy będą pracować za talez zupy.

  • 22: kasia z IP: 87.239.77.* (2009-09-17 15:02)

    to jest zakład pracy chronionej gożej niż obóz pracy

  • 23: Marzena z IP: 77.252.53.* (2009-10-27 20:38)

    witam mam pytanko mam dziecko niepełnosprawne czy ja mogę się starać o dofinansowanie na zakup auta i jakie muszę zlorzyc wnioski i gdzie mam sie z tym zgłosić. Proszę o odpowiedż na e-maila marzena40@onet.pl

  • 24: Ela z IP: 188.47.60.* (2009-11-09 13:01)

    jak długo mam czekać na ten samochód ; czy ludzie z SM muszą siedzieć w domu i patrzeć przez okno

  • 25: marek z IP: 88.199.34.* (2010-03-17 20:56)

    Kto usuwa strony komentarza?

  • 26: Przemo z IP: 85.221.151.* (2010-04-15 12:02)

    Przemo (2010-04-15)
    Skoro PFRON nie miał tyle pieniędzy,to dlaczego po raz drugi ogłosił, że jeszcze raz do czerwca można składać następne wnioski.Czy nie umieją liczyć na ile wniosków starczy pieniędzy.Tak jak inni wykiwani, którym przyznano dofinansowanie czuję żal i gorycz.Dowiedziałem się że gdyby został uruchomiony na nowo program to bym musiał jeszcze raz składać wniosek.Wszyscy powinniśmy się zjednoczyć i walczyć o to, żeby tym co przyznali dofinansowanie,otrzymać je,tym bardziej że w odpowiedzi pisemnej napisali, że możemy je otrzymać w późniejszym terminie.TO SKANDAL.

  • 27: janko z IP: 89.73.250.* (2010-04-24 14:04)

    edek z poz 16 przestan namawiac na PO co zrobili,jeszcze wiecej zgnoili nas niepelnosprawnych,dbaja tylko o bogatch i wyksztalciuchow.wstydz sie.

  • 28: leoś z IP: 83.9.5.* (2011-12-20 05:52)

    hahahahah... wiecie, co robi pefron ze środkami? Kapitalizuje na przykład budynki sanatorium w Świnoujściu... Jaki zysk z tego dla niepełnosprawnych? Żaden :)))... A tu w konkretnej pomocy forsy brak...

Dowiedz się więcej

Prawo na co dzień

Galerie